0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQShoqëri SQ

Gir: Kam pasur kënaqësinë të vizitoj MIA-n, raportimi profesional dhe objektiv është mënyra më e mirë për të luftuar kundër lajmeve të rrejshme

Sot pata kënaqësinë ta vizitoj agjencinë gazetareske MIA dhe i dëgjova idetë e tyre për përparim të mëtutjeshëm  të standardeve profesionale në gazetari, publikoi euroambasadori Dejvid Gir në Tuiter, pas vizitës së tij të sotme në MIA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle