0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Gir: Jemi të inkurajuar nga zhvillimet pozitive dhe ndodhitë mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

Gjatë ditëve të kaluara të gjithë ishim të inkurajuar dhe lavdëruam përpjekjet e Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë e që janë në funksion të negociatave qasëse dhe ata të fillojnë sa më shpejtë, ka deklaruar sot ambasadori i BE-së në vend, Dejvid Gir.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle