0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Geshev: Edhe një diplomat rus ka spiunuar në Sofje, ka bashkëpunuar me gjeneralin bullgar nga rezerva

Prokuroria Speciale bullgare dhe Agjencia Shtetërore për Siguri Kombëtare (DANS) kanë mbledhur të dhëna për një hetim spiunazhi në favor të Federatës Ruse, është bërë e dituar nga një publikim në Tuiter i prokurorit të shtetit, Ivan Geshev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle