0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë BotëPolitikë SQ

Gerxhikov: Republika e Maqedonisë së Veriut duhet t’i plotësojë obligimet e saj nga Marrëveshja për fqinjësi dhe bashkëpunim

Kandidati për president  në zgjedhjet e ardhshme në Republikën e Bullgarisë, profesori Atanas Grexhikov në emisionin "Ballë për ballë" të televizionit bullgar BTV i komentoi marrëdhëniet ndërmjet Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle