Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Gerxhikov konfirmoi se ka pranuar të jetë kandidat i GERB në zgjedhjet presidenciale në Bullgari

Rektori i Universitetit të Sofjes, Anastas Gerxhikov, pranoi të jetë kandidat presidencial, pasi paraprakisht sot më shumë mediume elektronike në Sofje e kanë publikuar lajmin se komiteti iniciativ do ta propozojë për dhe se ai do të përkrahet nga GERB.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle