Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Gërliq Radman: Kroacia është e interesuar për perspektivë evropiane të BeH-së

Ministri kroat i Punëve të Jashtme Gordan Gërliq Radman sot u përqëndrua në situatën në Bosnjë e Hecegovinë, si dhe për qëndrimin e Kroacisë, me ç’rast tha se perspektiva evropiane e BeH-së është në interes të vendit të tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle