0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Gërkovska: Në 100 ditët e para kemi përmirësuar transparencën dhe llogaridhënien e shfrytëzuesve buxhetorë

Transformimi digjital i shoqërisë, politika efikase kundër korrupsionit, si dhe puna profesionale, e përgjegjshme dhe e llogaridhënëse e institucioneve janë prioritetet kryesore për të cilat zëvendëskryetarja përgjegjës për politika të qeverisjes së mirë, Sllavica Gërkovska, është duke punuar intensivisht, informojnë nga pres-shërbimi i qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle