0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gërkovska – Luçiani: Në bashkëpunim me Këshillin e Evropës do të punojmë në implementimin e parimeve të qeverisjes së mirë

Zëvendëskryeministrja përgjegjëse për Politika për Qeverisje të Mirë, Sllavica Gërkovska, në kuadër të vizitës në Këshillin e Evropës, sot pati takim me Klaudia Luçianin, drejtoreshë e Drejtorisë për Dinjitet Njerëzor, Barazi dhe Qeverisje, me të cilën biseduan për mundësitë e thellimit të bashkëpunimit të ndërsjellë, veçanërisht në drejtim të implementimit të parimeve të qeverisjes së mirë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle