0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Gërkovska: Ligji për origjinën e pronës do të miratohet me kujdes për t’u siguruar se mund të zbatohet

Ligji për prejardhjen e pronës do të miratohet me kujdes sepse fusha është e ndjeshme dhe duhet të dëgjohen mendime për aspekte të ndryshme për të siguruar që të kemi një zgjidhje të qëndrueshme që mund të zbatohet, deklaroi Slavica Gërkovska, zëvendës kryetare e Qeverisë e angazhuar për politika të qeverisjes së mirë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle