0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQSport.Slajder SQ

Gërkovska – Larson Xhein: Suedia është partner dhe mbështetës i fortë i Maqedonisë së Veriut për në BE

Zëvendëskryetarja e Qeverisë e ngarkuar për Politika të Qeverisjes së Mirë, Sllavica Gërkovska, sot pati takim me ambasadoren e sapoemëruar të Mbretërisë së Suedisë në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Ami Larson Xhein.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle