0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gërkovska – Gallouej: Londra mbetet mbështetëse e fortë e proceseve kryesore reformuese në Maqedoninë e Veriut

Zëvendëskryeministrja përgjegjëse për Politika të Qeverisjes së Mirë, Sllavica Gërkovska, ka pritur sot ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar në vendin tonë Rejçel - Gallouej, e cila e uroi zëvendëskryeministren për detyrën e re dhe i uroi mbarësi dhe realizimin e prioriteteve programore në interes të qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle