0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Gërkovska – Dajbëll: Maqedonia e Veriut dhe USAID-i kanë bashkëpunim afatgjatë dhe të frytshëm

Maqedonia e Veriut dhe USAID-i kanë bashkëpunim shumëvjeçar dhe të frytshëm, i cili jep rezultate konkrete, kanë konstatuar në takimin e sotëm zëvendëskryeministrja përgjegjëse për politika të qeverisjes së mirë Sllavica Grkovska dhe përfaqësuesja e Zyrës së USAID-it. në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Xheri Dajbëll.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle