0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Gerasimovski: Qendra do të bëhet një komunë e gjelbër dhe e pastër me investime kapitale dhe urbanizim human

Komuna e Qendrës do të marrë gjelbërim të ri dhe më të madh, hapësirë ​​të pastër publike, projekte kapitale, urbanizim të organizuar dhe më shumë hapësira parkimi, kumtoi në konferencën e sotme për shtyp kandidati për kryetar të komunës nga LSDM -ja dhe Koalicioni, Goran Gerasimovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle