Lajme nga komunat SQPartitë politike SQShkup SQ

Gerasimovski në kafe me kundërkandidatët

Kryetari i sapozgjedhur i Komunës Qendër, Goran Gerasimovski, i ftoi për kafe kundërshtarët e tij nga zgjedhjet, me të cilët biseduan për zhvillimin e Komunës Qendër dhe për projektet prioritare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle