0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gerasimovski: Formohet Shtabi i krizës për koordinim dhe përkrahje të zjarrfikësve, të angazhuar te qarku i fabrikës “Treska”

Komuna Qendër formoi shtab të krizës për koordinim dhe përkrahje të zjarrfikësve, të cilët e shuajnë zjarrin që shpërtheu pasdite në qarkun e fabrikës “Treska”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle