Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Georgieva: Ndaj krizës globale të ushqimit 48 vende të ekspozuara

Drejtoresha e fondit monetar Ndërkombëtar, Kristalina Georgieva, tha sot se 48 vende janë të ekspozuara ndaj krizës globale ushqimore, dhe gjysma e tyre janë shumë të cenueshme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle