0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Gebrejesus: Është e rrezikshme të mendohet se pandemia është nga fundi

Ka ende kushte ideale për zhvillimin e llojeve të reja të koronavirusit dhe për këtë arsye është e rrezikshme të mendosh se omikroni është i fundit ose se pandemisë po i vjen fundi, paralajmëroi sot drejtori i përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adanom Gebrejesus.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle