Evropë SQEvropë.Portal SQ

Gazprom: Nuk jemi përgjegjës për çmimet e larta në Evropë

Gazpromi nuk është i interesuar për çmime ultra të larta dhe të ulëta dhe nuk është përgjegjës për çmimet e larta të gazit në Evropë, ka deklaruar drejtorja e Gazprom eksport, Elena Burmistrova në Konferencën për tregun e gazit Flejm (Flame) që po mbahet nga 2 nëntori deri sot në Amsterdam.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle