Evropë SQEvropë.Portal SQ

“Gazprom”: Ndërpritet rrjedhja e gazit nga “Rrjedha veriore”

Kompania ruse “Gazprom” ka njoftuar sot se presioni në gazsjellësit “Rrjedha veriore” është stabilizuar dhe se është ndërprerë rrjedhja e gazit nga pjesët e dëmtuara të gazsjellësve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle