Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Gazetari Goran Bllagoev kandidat presidencial në zgjedhjet në Bullgari: Kundërshtar kryesor i imi do të jetë Rumen Radev

Goran Bllagoev, i cili është kandidat për president të Bullgarisë nga koalicioni "Unioni nacional i së djathtës" - KOD dhe "Republikanët për Bullgarinë" të Petar Moskov dhe Cvetan Cvetanov, komentoi për TV Eurokom se kundërshtari i tij kryesor në zgjedhje do të jetë presidenti aktual, Rumen Radev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle