Botë SQBotë.Portal SQ

Gazetari afgan lirohet me ndërmjetësim pas paraburgimit të shkurtër dhe maltretimit

Shërbimi zbulues taleban e liroi gazetarin lokal një ditë pasi u arrestua për arsye të panjohura, konfirmuan të hënën një grup i përfaqësimit të mediave dhe kolegëve të tij.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle