0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Gazeta delo Sport: Real Madridi dhe Barcelona të interesuar për Elmas

Futbollisti mesfushor i Maqedonisë në Napoli, Elif Elmas e ka tërhequr interesimin e klubeve më të mëdha spanjolle.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle