Ballkan SQBallkan.portal SQ

Gaz lotsjellës dhe topa uji në protestën në Athinë kundër vaksinave

Me incidente para Parlamentit grek përfundoi protesta kundër vaksinave, e organizuar përmes rrjeteve sociale, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle