0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Gati dy e treta nga 11.106 rastet aktive me kovid janë në Shkup, Tetovë dhe Gostivar

– Shkupi dhe Tetova janë me numër më të madh të të sapoinfektuarve nga Kovid-19, por lakorja e cila javëve të kaluara ishte në rritje tashmë po drejtohet, ndërsa paralelisht por rritet edhe numri i qytetarëve të shëruar dhe të vaksinuar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle