0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Gashi: Patëm diskutim të hapur për atë se si shumica e sheh Alternativën

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, pas takimit të sotëm me kryeministrin dhe lider i LSDM-së, Zoran Zaev, tha se patën diskutim të hapur për atë se si shumica e sheh Alternativën, por se për dy opsionet që janë para tyre - ftesë për anëtarësim në Qeveri apo të mbetet opozitë, do të diskutojnë në organet e partisë në bazë të argumenteve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle