0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Gashi: Ismaili është i pastër si loti, nëse vërtetohet faji unë jap dorëheqje

Ish-ministri i Kulturës është i pastër si loti, deklaroi kryetari i Alternativës Afrim Gashi sonte në "Ditarin" e televizionit "Sitell", në lidhje me kërkesën e Antikorrupsionit që të ngritët procedurë penale nga Prokuroria për ish-ministrin e Kulturës Hysni Ismaili për të cilin ekziston dyshimi se ka keqpërdorur detyrën zyrtare dhe autorizimet dhe ka dëmtuar buxhetin e shtetit në periudhën e pas zgjedhjeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle