0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQ

Gashi: Apasievi është tërhequr nga lista e nënshkruesve, nesër deputetët e Alternativës do të votojnë për mosbesim të Qeverisë

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi sonte në konferencë për shtyp informoi se katër deputetët e tyre nesër do të votojnë për mosbesim të Qeverisë, pasi lideri dhe deputeti i Së Majtës, Dimitar Apasiev është tërhequr nga lista e nënshkruesve të iniciativës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle