0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Gardian: Rusët i lëvizin forcat e veta në Ukrainën lindore

Rusia po përqendron ushtarë dhe pajisje në të paktën tre rajone në afërsi të kufirit lindor të Ukrainës, tregojnë regjistrimet satelitore, transmeton Gardiani.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle