Evropë SQEvropë.Portal SQ

Garda Kombëtare Çeçene papritur u shfaq në Bjellorusi

Në rrjetet sociale u shfaq një video me automjete luftarake dhe joluftarake të Gardës Kombëtare Çeçene, e cila është nën komandë të Razman Kadirovit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle