0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQ

Ganiu zjarrfikësve të Çairit u dhuroi shkallë speciale për intervencë, arrijnë 24 metra gjatësi

Kreu i Komunës së Çairit Visar Ganiu Shoqatës së Zjarrfikësve Vullnetarë “Bajram Miftari” iu ka dhuruar shkallë speciale për intervencë, siç është shuarja e zjarreve, si dhe fatkeqësi të tjera natyrore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle