0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKultura.Slajder SQShoqëri SQ

Ganiu: Arsimi është vlera e vërtetë dhe unike e një kombi

Komuna e Çairit sot në Manifestimin që u mbajt me rastin e 7 Marsit – Ditës së Mësuesit, nderoi 12 mësimdhënësit më të dalluar të Çairit, sikurse edhe 33 pensionistë, në mesin e të cilëve ish-drejtorin e SHFK “Jashar Bej Shkupi”, Muzafer Rexhepi, si dhe post mortem u nderua njëri nga kontribuuesit më të mëdhenj të arsimit në këtë komunë, ish-drejtori i SHFK “Vasill Gllavinov”, Qamuran Kuçi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle