Botë SQBotë.Portal SQ

Gani: Talebanët e hakuan llogarinë time në Fejsbuk dhe publikuan mesazh për mbështetje

Presidenti i arratisur i Afganistanit, Ashraf Gani, tha se llogaria e tij në Fejsbuk ishte hakuar pasi u publikua një mesazh ku thuhej se njerëzit duhet t'i mbështesin talebanët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle