Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Gabriel Eskobar të enjten për vizitë në Tiranë

Zëvendësndihmës sekretari amerikan për Evropën dhe Euroazinë, Gabriel Eskobar më datën nëntë të këtij muaji do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Tiranë, kumtoi ambasada amerikane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle