Ballkan SQBallkan.portal SQ

Gabriel Eskobar në Bosnje dhe Hercegovinë për të mbështetur përfaqësuesin e Lartë Kristian Shmit

Përfaqësuesi i Posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Eskobar, ka mbërritur në Bosnje dhe Hercegovinë për të shprehur mbështetje të fortë për përfaqësuesin e Lartë Kristian Shmit, autoriteti i të cilit po kontestohet nga autoritetet serbe dhe Rusia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle