0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

G7 dhe Australia iu bashkuan BE-së në kufizimin e çmimit të naftës ruse në 60 dollarë për barel

Vendet-anëtare të G7 dhe Australia dje arritën marrëveshje për kufizimin e çmimit të naftës ruse në 60 dollarë për barel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle