Futboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Futbollistët e Maqedonisë së Veriut e presin shortin për Ligën e Kombeve

Në selinë e UEFA-s në Nion sonte në ora 18:00 do të hidhet shorti për edicionin e tretë të Ligës së Kombeve për sezonin 2022/23, ndërsa reprezentacioni i Maqedonisë ndodhet në vendin e tretë  së bashku me Greqinë., jellorusia dhe Luksemburgu kundër të cilave nuk do të mund të jetë në të njëjtin grup në divizionin C.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle