0_Sport,Portal SQ0_Web_Aktuale SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Futbollistët e Maqedonisë mbërrijnë në aeroportin e Shkupit (drejtpërdrejtë)

Futbollistët e reprezentacionit të Maqedonisë mbërritën në aeroportin e Shkupit me fluturim çarter nga Palermo, pas triumfit sensacional ndaj Italisë dhe plasimit në finalen e balotazhit për botërorin.

Shkup, 25 mars 2022 (MIA) – Futbollistët e reprezentacionit të Maqedonisë mbërritën në aeroportin e Shkupit me fluturim çarter nga Palermo, pas triumfit sensacional ndaj Italisë dhe plasimit në finalen e balotazhit për botërorin.

Ekipi nga aeroporti do të drejtohet drejt sheshit në Shkup ku do t’i përshëndesë tifozës e pranishëm, paralajmëroi Federata e Futbollit të Maqedonisë (FFM).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle