0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Fushatë intensive e fundjavës për zgjedhjet lokale

Po kalon java e parë e fushatës për Zgjedhjet lokale 2021 të caktuara për më 17 tetor. Po intensifikohen aktivitetet partiake dhe të kandidatëve të pavarur për kryetarë të komunave dhe këshilltarë. Për sot janë paralajmëruar disa tubime dhe takime në të cilat qytetarët në 80 komunat dhe Qytetin e Shkupit do të mund t’i dëgjojnë ofertat e kandidatëve partiak dhe të pavarur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle