0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQ

Fushatë e re “BE me TY” e fokusuar në Marrëveshjen e gjelbër evropiane (drejtpërdrejtë)

Nuk ka planet rezervë" është slogani i fushatës së re "BE me TY" e fokusuar në Marrëveshjen e gjelbër evropiane, që do ta promovojnë sot shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në vend Dejvid Gir dhe zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Nikolla Dimitrov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle