0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fushatë e re “BE-ja me TY” e përqendruar në Marrëveshjen e gjelbër evropiane

- "Nuk kemi planet rezervë" është slogani i fushatës së re "BE-ja me TY" e përqendruar në Marrëveshjen e gjelbër evropiane, të cilën do ta promovojnë sot shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në shtet Dejvd Gir dhe zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle