0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Fushata zgjedhore për kryetar të komunës së Mavrovë-Rostushe dhe Qendër Zhupa fillon më 12 mars

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve e miratoi Listën për veprimtari zgjedhore për zgjedhjet për kryetar të Komunës Mavrovë dhe Rostushe dhe kryetar i Qendrës Zhupa.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle