0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Fushata “Vaksinohu” – për imunizim më masiv dhe luftë kundër lajmeve të rreme në lidhje me vaksinat

Për të parandaluar humbjen e jetëve të reja njerëzore, për të rikthyer buzëqeshjet në fytyrat tona, për të pushuar mjekët, infermieret dhe infermierët, për të shkuar përsëri në ngjarje kulturore dhe gara sportive, për të rikthyer jetën në normalitet. Këto janë vetëm disa nga mesazhet nga fushata qeveritare "Vaksinohuni" që filloi sot dhe do të zgjasë në muajt e ardhshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle