0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQServise informuese SQShoqëri SQSvet.Slajder SQ

Furnizimi me ujë normalizohet, riparohet defekti në rrugën “Juri Gargarin” 62a

Nga NP "Ujësjellësi dhe kanalizimi" informojnë se është riparuar defekti në rrugën "Juri Gargarin" 62a.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle