Botë SQBotë.Portal SQ

Furnizimet globale përsëri janë nën kërcënim, thotë një ekspert

– Zinxhirët globalë të furnizimit përjetuan ndryshime serioze gjatë muajve të fundit dhe tani përballen me rreziqe të reja të cilat vijnë këtë herë si rezultat i vërshimeve në Kinë dhe Evropë. Për këtë sfidë, alarmoi Tim Haksli, drejtor kryesor ekzekutiv i kompanisë Mandarin shiping.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle