Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

FT: Pritet që SHBA-ja t’i lehtësojë masat për të vaksinuarit të cilët arrijnë nga Britania e Madhe dhe BE-ja

Shtëpia e Bardhë pritet sot të kumtojë se udhëtarët nga Britania e Madhe dhe bashkimi Evropian të cilët janë vaksinuar kundër Kovid-19 do të mund t vizitojnë SHBA-në, kumtoi “Fajnenshëll tajms”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle