0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Frosina Remenski kandidate për kryetare të LSDM-së

Ish-deputetja dhe ish-nënkryetarja e LSDM-së Frosina Remenski sot e dorëzoi kandidaturën e saj për kryetar të LSDM-së. Para selisë së LSDM-së në deklaratë për mediat ajo theksoi se në përputhje me rregulloren dhe vendimet e Bordit Qendror të LSDM-së sot ka dorëzuar të gjitha dokumentet për vetkandidim për kryetare të partisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle