Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Fronteks: Gjithnjë e më shumë sirianë dhe afganë ilegalisht po hyjnë në BE, arrijnë përmes Ballkanit Perëndimor

Numri i emigrantëve të cilët hyjnë ilegalisht në Bashkimin Evropian përmes Ballkanit Perëndimor këtë vit është rritur dukshëm, kumtoi sot Fronteks, duke shtuar se shumica janë emigrantë nga Siria dhe Afganistani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle