0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Fronte zjarresh i kanosen Athinës, në flakë Italia jugore, zjarr i madh në Kaliforni

Zjarret pyjore vazhdojnë e tërbohen nëpër botë. Stihia e zjarrtë është jashtë kontrollit në Greqi, në flakë janë Sicilia dhe Kalabria ndërsa në Kaliforni është tërbuar zjarri më i madh i madh në historinë e këtij shteti federal amerikan.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle