0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Fridom Haus: Nga qershori i vitit 2020 deri në maj të vitit 2021, numër rekord i arrestimeve për shkak të postimeve në Internet

Numri i vendeve ku shfrytëzuesit e Internetit u arrestuan dhe maltretuan për shkak të postimeve të tyre arriti rekord në qershor të vitit 2020 dhe në maj të vitit 2021, tregoi raporti i Fridom Haus të publikuar ditën e sotme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle