Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Frederiksen për sulmin në Kopenhagë: Kryeqyteti i ynë i bukur dhe i sigurtë u ndryshua për një pjesë të sekondës

Kryeministrja daneze Mete Frederisken e ka dënuar sulmin e djeshëm në qendrën tregtare në Kopenhagë, duke e quajtur “të tmerrshëm”, njoftoi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle